Вівторок, 2 Червня
   
 
Меню

Підписка
Е-Mail:
Підписатися
Відмовитися
Міжнародні грошові перекази  

Уся інформація, яка представлена нижче має статус затвердженої, тобто регламентована керівництвом держави і підтверджена нормативно-правовою базою України.


ПЕРЕСИЛАННЯ МІЖНАРОДНИХ ГРОШОВИХ ПЕРЕКАЗІВ

17 січня 2001 року правлінням Національного банку України затверджено постанову № 18, згідно якої Українським державним підприємством "Укрпошта" з 1 серпня 2001 року вносяться зміни в порядок приймання міжнародних грошових переказів.
Відповідно до зазначеної Постанови тільки фізичним особам - резидентам (громадянам України, іноземним громадянам, особам без громадянства, які мають постійне місце проживання на території України) дозволяється відправляти міжнародні поштові перекази для допомоги родичам за кордон). Розмір такої допомоги не повинен перевищувати еквівалента 1600 грн.
Споживач, при зверненні в об’єкт поштового зв’язку, повинен в обов’язковому порядку подати документ, що засвідчує його особу. При оформленні бланку переказу на зворотному боці купона зазначаються реквізити документу та відомості про те, що дана операція не пов’язана зі здійсненням підприємницької діяльності.
З метою допомоги родичам (чоловікові, дружині, батькам, дітям, рідним сестрам і братам, онукам, діду, бабі), які постійно або тимчасово проживають за кордоном дозволяється переказувати перекази на суму не більше еквівалента 1000 доларів США в національній валюті України - гривні, на місяць, за наявності документів, що підтверджують родинні стосунки фізичних осіб (паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб). Перекази братам, сестрам, онукам, діду, бабі можуть здійснюватись на підставі засвідчених у встановленому порядку копії зазначених документів.
Поштові перекази прийняті від юридичних осіб на адресу фізичних осіб - одержувачів коштів за соціально-значущими неторговельними платежами не мають обмежень в сумі. До Російської Федерації гранична сума одного переказу не повинна перевищувати 1100 грн., але кількість відправлених переказів необмежена.
До таких платежів належать:
  • перекази пенсії, аліментів, державної допомоги, виплат та компенсацій. Включаючи виплати з відшкодуванням чи іншого ушкодження здоров’я, що пов’язані з виконанням ними трудових обов’язків;
  • суми, що сплачуються на підставі вироків, рішень, ухвал та постанов судових і слідчих органів;
  • платежі, що пов'язані зі смертю громадян;
  • платежі з відшкодуванням витрат судовими, слідчим, арбітражним, нотаріальним та іншим правоохоронним органом, а також державним митом за справами, що розглядаються цими органами;
  • перекази грошових компенсацій жертвам політичних репресій, членам їх сімей і спадкоємцям.
В УДППЗ "Укрпошта" проводиться відстеження кількості та суми грошових переказів направлених протягом місяця на користь фізичних осіб, які постійно або тимчасово проживають за кордоном. Перекази, відправлені з декількох відділень зв’язку на ім’я однієї особи з загальною сумою, що перевищує обмеження в місяць, будуть повертатись відправникам без повернення плати за їх пересилання.
При одержанні міжнародного переказу на вільному місці зворотного боку бланку, крім оформлення за діючим порядком, одержувач повинен зазначати: "Ця операція не пов’язана зі здійсненням підприємницької діяльності".
 

Допомога  
З 23 квітня 2006 року реклами на сайті більш не буде !
Якщо Ви бажаєте допомогти проекту, будемо вдячні.

Рейтинг  
Rambler's Top100   Рейтинг@Mail.ru  

bigmir)net TOP 100   Украинский портАл