Вівторок, 2 Червня
   
 
Меню

Підписка
Е-Mail:
Підписатися
Відмовитися
Перелік товарів  

Уся інформація, яка представлена нижче має статус затвердженої, тобто регламентована керівництвом держави і підтверджена нормативно-правовою базою України.


ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ ТА ІНШИХ ПРЕДМЕТІВ, ЯКІ НЕ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ТОВАРНОЮ ПАРТІЄЮ
  1. Товари та інші предмети, які тимчасово вивозяться (пересилаються) за межі митної території України громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства (далі - громадянами) під письмове зобов’язання про зворотне ввезення таких предметів.
  2. Товари та інші предмети, які входять до складу спадщини, відкритої в Україні на користь громадянина (в разі підтвердження її складу нотаріусами), та які вивозяться (пересилаються) за межі митної території України.
  3. Товари та інші предмети, які були раніше ввезені (переслані) громадянами на митну територію України під зобов’язання про їх зворотне вивезення або з метою транзиту через митну територію України, та які вивозяться (пересилаються) з митної території України за наявності ввізної митної декларації.
  4. Культурні цінності, які тимчасово вивозяться (пересилаються) громадянами за дозволами Міністерства культури і мистецтва або вивезення (пересилання) яких здійснюється за дозволами Міністерства культури і мистецтв на підставі документів про те, що їх власник є автором цих культурних цінностей.
  5. Призи (нагороди), які вивозяться (пересилаються громадянами, отриманими ними за участь у спортивних та інших змаганнях (конкурсах, фестивалях тощо), які проводяться в Україні, що підтверджується довідкою, виданою установою, яка проводила відповідне змагання, та завіреною місцевою державною адміністрацією.
  6. Товари та інші предмети (крім предметів промислового призначення), які вивозяться (пересилаються) громадянами, одержані ними в межах договорів дарування, за наявності нотаріально засвідчених договорів дарування.
  7. Товари та інші предмети (крім предметів промислового призначення), які вивозяться(пересилаються) громадянами, загальною вартістю, що не перевищує суми іноземної валюти, зазначеної у ввізній митній декларації, за умови використання цієї валюти на придбання таких предметів. Зазначене придбання має бути підтверджене відповідними товарними або касовими чеками. У разі пред’явлення органам митного контролю товарних або касових чеків, номінованих у валюті України, митна вартість зазначених товарів обчислюється за обмінним (валютним) курсом Національного банку, що діяв на день оформлення ввізної митної декларації.
  8. Товари та інші предмети (крім предметів промислового призначення), що вивозяться (пересилаються) громадянами, у зв’язку з остаточним виїздом за межі України, якщо вони працювали на умовах трудового договору в юридичних чи фізичних осіб, на суму, що не перевищує 80 відсотків отриманого доходу за час перебування в Україні. Факт отримання доходу підтверджується довідкою, виданою органами державної податкової адміністрації.

Допомога  
З 23 квітня 2006 року реклами на сайті більш не буде !
Якщо Ви бажаєте допомогти проекту, будемо вдячні.

Рейтинг  
Rambler's Top100   Рейтинг@Mail.ru  

bigmir)net TOP 100   Украинский портАл