Четвер, 2 Квітня
   
 
Меню

Підписка
Е-Mail:
Підписатися
Відмовитися
Пересилання валюти  

Уся інформація, яка представлена нижче має статус затвердженої, тобто регламентована керівництвом держави і підтверджена нормативно-правовою базою України.


ПЕРЕСИЛАННЯ ВАЛЮТИ В МІЖНАРОДНИХ ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕННЯХ

В міжнародних відправленнях з оголошеною цінністю дозволяється пересилати, за умови їх декларування шляхом оформлення митної декларації:
 1. Валюти України, як нумізматичної (боністичної) продукції: банкнот, монет із дорогоцінних металів, номінал яких виражено в українських карбованцях, не більше ніж один примірник кожного номіналу.
 2. Іноземної валюти.
  Фізичним особам - резидентам та нерезидентам:
  • банкнот, розмінних монет, номінал яких виражено в гривнях, не більш ніж один примірник кожного номіналу та монет із недорогоцінних металів, номінал яких виражено в гривнях, не більш ніж один примірник кожного найменування;
  • іменних чеків, виражених в іноземній валюті, що були ввезені/переслані з дотриманням чинного законодавства України, на ім’я фізичних осіб - резидентів та нерезидентів, уповноваженими банками;
  • зношених і пошкоджених банкнот, що не є платіжним засобом на території України, до іноземного банку-кореспондента для прийняття на інкасо;
  • чеків (іменних, дорожніх), виражених в іноземній валюті, до іноземного банку - кореспондента для прийняття на інкасо;
  • банківських платіжних карток міжнародних платіжних систем, емітованих уповноваженими банками, що надсилаються на ім’я фізичних осіб - резидентів у яких відсутній підпис власника картки.
Відправка за призначенням відправлень з оголошеною цінністю з вкладенням іноземної валюти, платіжних документів і платіжних карток здійснюється порядком, передбаченим Правилами по обробленню та відправленню міжнародної пошти в установах міжнародного поштового обміну України.
 

Допомога  
З 23 квітня 2006 року реклами на сайті більш не буде !
Якщо Ви бажаєте допомогти проекту, будемо вдячні.

Рейтинг  
Rambler's Top100   Рейтинг@Mail.ru  

bigmir)net TOP 100   Украинский портАл