Вівторок, 2 Червня
   
 
Меню

Підписка
Е-Mail:
Підписатися
Відмовитися
Упакування поштових відправлень  

Уся інформація, яка представлена нижче має статус затвердженої, тобто регламентована керівництвом держави і підтверджена нормативно-правовою базою України.


УПАКУВАННЯ ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕНЬ

Тип упаковки поштового відправлення обирається самим відправником залежно від призначення вкладення, категорії відправлення з урахуванням часу на пересилання, а також виключенням можливості пошкодження інших поштових відправлень, обладнання об’єктів поштового зв’язку та заподіяння шкоди працівникам.
Для упакування поштових відправлень застосовуються:
  • для листів - поштові конверти, спеціальні конверти з полімерних матеріалів або цупкий папір.
  • для бандеролей, секограм - поштові конверти, цупкий папір, футляри, коробки. Кілька предметів перед упакуванням обв’язуються (скріплюються).
  • для посилок звичайних без оголошеної цінності та з оголошеною цінністю - ящики, виготовлені відповідно до міждержавного стандарту ГОСТ 27840-93, введеного в дію з 1 січня 1997 року. Неподільні предмети у фабрично-заводській упаковці, яка відповідає встановленим розмірам і забезпечує збереження вкладення.
Для уникнення переміщення всередині посилки предмети та товари повинні бути щільно вкладені.
За пошкодження предметів, вкладених відправником у поштове відправлення, упаковка якого не забезпечує їх збереження, оператор поштового зв’язку відповідальності не несе.
 

Допомога  
З 23 квітня 2006 року реклами на сайті більш не буде !
Якщо Ви бажаєте допомогти проекту, будемо вдячні.

Рейтинг  
Rambler's Top100   Рейтинг@Mail.ru  

bigmir)net TOP 100   Украинский портАл