Понеділок, 1 Червня
   
 
Меню

Підписка
Е-Mail:
Підписатися
Відмовитися
Перевезення вантажів  

Уся інформація, яка представлена нижче має статус затвердженої, тобто регламентована керівництвом держави і підтверджена нормативно-правовою базою України.


ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ АВТОТРАНСПОРТОМ (ДНІПРОПЕТРОВСЬК)

Дніпропетровський поштамт здійснює прийом та перевезення вантажів в межах України від юридичних та фізичних осіб.
Пункт прийому знаходиться за адресою: вул. Привокзальна, 11
Ви маєте можливість зателефонувати по телефону (056) 744-73-19 та попередити про необхідність відправити вантаж та домовитись про зручний для Вас час обслуговування.
До перевезення приймається вантаж, маса одиниці якого складає понад 30,5 кг, а довжина не більше ніж 3 м в упакованому вигляді.
При виборі упаковки необхідно враховувати відстань і тривалість перевезення, можливість перевезення вантажу в дорозі, температурний режим, вологість та виключення можливості заподіяння шкоди.
Оплата перевезення вантажу здійснюється за встановленими тарифами на момент його приймання, готівкою у національній валюті України або шляхом безготівкового розрахунку.
За бажанням відправника приймання вантажу до перевезення може здійснюватися відповідно до договору, укладеного згідно з вимогами законодавства України.
Українське державне підприємство поштового зв’язку "Укрпошта" гарантує і забезпечує схоронність та доставку в установлені строки вантажу.
 

Допомога  
З 23 квітня 2006 року реклами на сайті більш не буде !
Якщо Ви бажаєте допомогти проекту, будемо вдячні.

Рейтинг  
Rambler's Top100   Рейтинг@Mail.ru  

bigmir)net TOP 100   Украинский портАл