Четвер, 2 Квітня
   
 
Меню

Підписка
Е-Mail:
Підписатися
Відмовитися
Вручення поштових відправлень  

Уся інформація, яка представлена нижче має статус затвердженої, тобто регламентована керівництвом держави і підтверджена нормативно-правовою базою України.


ВРУЧЕННЯ ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕНЬ

Поштові відправлення і грошові суми, які пересилаються поштовим переказом, вручаються адресатам (одержувачам) за умови пред’явлення ними документа, що посвідчує особу: паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, військового квитка для військовослужбовця строкової служби, посвідчення народного депутата України, документа, що замінює паспорт, паспорта іноземного громадянина з візою або посвідки на постійне чи тимчасове проживання на території України іноземного громадянина, виданої органами внутрішніх справ. Адресат може уповноважити іншу особу на одержання поштового відправлення (поштового переказу) за довіреністю, що посвідчується в установленому законодавством порядку.

Довіреність на одержання поштового відправлення (поштового переказу) може бути посвідчена організацією, в якій довіритель працює або навчається, житлово-експлуатаційною організацією за місцем його проживання чи адміністрацією стаціонарного лікувально-профілактичного закладу, в якому він перебуває на лікуванні.

Поштові відправлення (поштові перекази) доставляються одержувачам на домашню адресу, службову адресу, до запитання чи з використанням абонементної скриньки.
 

Допомога  
З 23 квітня 2006 року реклами на сайті більш не буде !
Якщо Ви бажаєте допомогти проекту, будемо вдячні.

Рейтинг  
Rambler's Top100   Рейтинг@Mail.ru  

bigmir)net TOP 100   Украинский портАл