Понеділок, 1 Червня
   
 
Меню

Підписка
Е-Mail:
Підписатися
Відмовитися
Абонементні скриньки  

Уся інформація, яка представлена нижче має статус затвердженої, тобто регламентована керівництвом держави і підтверджена нормативно-правовою базою України.


Для одержання користувачами поштових відправлень (поштових переказів) і періодичних друкованих видань в операційних залах об’єктів поштового зв’язку можуть встановлюватись абонементні скриньки.
Абонементні скриньки надаються у користування за встановлену абонементну плату за письмовою заявою, що подається на ім’я керівника об’єкта поштового зв’язку.
У заяві зазначається:
 • для фізичної особи - найменування документа, що посвідчує особу, його номер, серія, дата видачі, ким виданий, адреса місця проживання, а також термін надання абонементної скриньки у користування;
 • для юридичної особи - дані свідоцтва про державну реєстрацію (найменування, серія, номер, дата реєстрації та ким видане), юридична адреса, місцезнаходження, номер телефону (факсу), банківські реквізити, а також термін надання абонементної скриньки у користування. Під час подання заяви пред'являється оригінал свідоцтва про державну реєстрацію або його нотаріально завірена копія.

  Після закінчення терміну користування або у разі відмови абонента від подальшого користування абонементна скринька надається в користування іншому абонентові не раніше ніж через місяць з моменту закінчення терміну користування або подання користувачем письмової заяви про відмову від користування абонементною скринькою. Поштові відправлення, що надходять після закінчення терміну користування або подання заяви про відмову від користування абонементною скринькою, повертаються на адресу відправника.
   

 • Допомога  
  З 23 квітня 2006 року реклами на сайті більш не буде !
  Якщо Ви бажаєте допомогти проекту, будемо вдячні.

  Рейтинг  
  Rambler's Top100   Рейтинг@Mail.ru  

  bigmir)net TOP 100   Украинский портАл